Nacházíte se v sekci uživatelské a klientské podpory webů značky WebProduction®.

WebProduction® je značka webů s důrazem na uživatelský prožitek a obchodní výkonnost. 

Podívejte se na úspěšné weby a kampaně digitální agentury intoit. »

WebProduction®
Podpora: 730 175 176   Obchod: 602 812 554
intoit WebProduction®
intoit, s.r.o.
Újezd 15, Malá Strana 150 00 Praha 5
IČ: 290 53 421, DIČ: CZ29053421
Ing. Pavel Šmejkal
jednatel
602 812 554
smejkal@webproduction.cz

Napište nám

První beta verze Vašeho webu je k dispozici!

A je to tady!

Připravili jsme první prototyp Vašeho webu a umístili ho do “beta” prostředí. To znamená že je web umístěn na speciální testovací webové adrese, kterou jsme Vám poslali (takže není veřejně přístupný) a Vy si ho můžete prohlédnout a proklikat.

Vzhledem k tomu, že se jedná o prototyp, nemusí být ještě všechny funkce kompletní a také design může být v některých částech nedokončený nebo rozbitý - víme o tom a máme to na seznamu úkolů k druhému prototypu.

Co byste teď měli udělat?

  1. Proklikejte si celý web a ověřte, že základní stránky fungují a jsou v pořádku podle zadání a dle Vašich představ. Několik tipů pro Vás:

    • přemýšlejte o webu strategicky - plní stanovený cíl a působí dojmem jakým chceme?

    • představte si typické průchody webu návštěvníky Vašich cílových skupin - bude to srozumitelné a dostanou odpověď na všechny své otázky a ve správný čas?

    • uvažujte primárně o obsahu a sdělení - výběr vhodné formy a grafiky sdělení by měl podpořit obsah až poté co bude jednoznačný

  2. Prosím, pošlete nám technické info o Vašem počítači. Je to velmi jednoduché. Na adrese http://supportdetails.com jen vyplníte Vaše jméno, Váš e-mail a jako e-mail příjemce uvedete “info@webproduction.cz”. Díky tomu zajistíme že uvidíte opravdu to co jsme vytvořili.

  3. Vyzkoušejte si administraci (více níže).

Pokud jste obdrželi přístupy do administrace, přihlaste se do ní a vyzkoušejte si úpravy stránek.

Administrační rozhraní beta verze naleznete na zaslané adrese. Pokud má váš web adresu "example.com", potom bude administrace beta rozhraní http://beta.example-com.vps.wpsh.cz, administrace ostré (produkční) verze webu se bude nacházet na http://www.example.com/admin 

Pokud jste si spolu s vývojem webu objednali i jeho úvodní naplnění obsahem, obsah na stránkách už částečně uvidíte - buď dnes nebo v nejbližších dnech. V opačném případě se můžete pustit do plnění jednotlivých stránek podle uvedeného návodu.

K čemu slouží administrace?

Administrační rozhraní Vám dává do ruky sofistikovaný a mocný nástroj, pomocí kterého můžete upravovat obsah svého webu. Texty stránek, obrázky v nich i obrázky které jsou ve slideshow nebo galerii na stránkách, které toto umožňují. Můžete také upravit strukturu stránek pokud Vám to přijde vhodné. Můžete také upravovat a přidávat akce do kalendáře, novinky, produkty - podle toho, co vše je součástí Vašeho webu. Jednotlivé části upravíte vždy v dané záložce v adminu.

Co když něco nefunguje jak by mělo?

Dost možná to ještě nebylo v plánu pro první prototyp. V takovém případě máme vývoj funkce v plánu dalšího prototypu.

Také je možné, že se nějaký obsah chybně zobrazuje v některých prohlížečích. Pro prohlížení webu doporučujeme Google Chrome, Apple Safari a Mozillu Firefox. Finální optimalizace pro prohlížeče vč. těch nedodržujících moderní standardy (starší verze, různé obskurní prohlížeče a Internet Explorer 7-9) bude provedena až v poslední fázi vývoje webu.

V některých jazykových mutacích mohou chybět (nebo se zobrazovat česky) některé systémové položky (zejména nápisy na tlačítkách a u formulářových prkvů). Za tímto účelem Vám zašleme k překladu seznam systémových textů. Ten obvykle posíláme v momentě, kdy je obsah webu schválený a tyto texty už se nebudou měnit nebo přibývat.

Pokud máte přesto pocit, že by nějaká funkce měla už být hotová nebo vzhled není jak byste očekávali, můžete nám dát vědět. Připravte si prosím seznam těchto závažných připomínek (třeba ve Wordu) - a pokud se jedná o vzhled, nejlépe je doplňte screenshotem.